Gajda Róbert, a Békés Megyei Kormányhivatalt vezető kormánymegbízott bejelentette, hogy Békés megyében is elindult a Nyári diákmunka elősegítése 2015. elnevezésű központi munkaerőpiaci program, melynek keretében 1200 diákot szeretne foglalkoztatni a Békés Megyei Kormányhivatal.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










