A mérnöknap alkalmából megtartott rendezvényen, ünnepélyes keretek között írták alá a Békés Megyei Kormányhivatal és a Békés Megyei Mérnöki Kamara közötti együttműködési megállapodást.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










