Rendszeres vendégei, már-már hazajárók a Jókai Színház művészei a Békés Megyei Szociális és Gyermekvédelmi Központban az Angyalok szárnyalása próbái miatt, amely idén már hetedik alkalommal kerül megrendezésre.
Ezzel kapcsolatban beszélgettünk az intézmény vezetőivel, Sziszák Katalin igazgatóval és Krizsán Jánosné igazgatóhelyettessel, valamint az intézmény lakóival, Kovács Péterrel, Megyeri Tímeával és Janyik Ildikóval.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










