Megrendezésre került a második Memória Café Békéscsabán. A visszajelzések és a résztvevők száma szerint a rendezők úgy érzik, hogy nagyon hasznos a rendezvény. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónk Bátori Zsuzsannával, a Békéscsabai Kistérségi Egyesített Szociális Központ vezetőjével.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










