Pro Sanitate elismerést adományozott Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere Dr. Sárosi Tamás megyei tiszti főorvosnak az egészségügyi ellátás érdekében kifejtett kiemelkedő szakmai tevékenysége elismeréseként. Ezzel kapcsolatban beszélgetett vele tudósítónk.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










