A hatalmas megyei összefogásnak köszönhetően szeptember 30-án megérkezik a megyei koraszülött mentőautó. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónk Dr. Abdulrahman Abdulrab Mohameddel, a a Viharsarki Koraszülött Mentőalapítvány Kuratóriumának elnökével.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










