Október első hetén kerülnek megrendezésre az Országos Könyvtári Napok, amikor is egész héten különböző programokkal várják a látogatókat a könyvtárak. Ezzel kapcsolatban beszélgetett tudósítónk Rakonczás Szilviával, a Békés Megyei Könyvtár igazgatójával.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










