Február első napján került megrendezésre az év első közgyűlése Békésen, ahol többek között a város költségvetése is tárgyalásra került. Erről is beszélgetett tudósítónk Izsó Gáborral, Békés Város polgármesterével.
Ez is érdekelheti:
Emberhúsból főzött ételt, majd elfogyasztotta azokat egy budapesti férfi
Kövessen minket Facebookon!
Követem!








