Testi sértés gyanúsítottját állította elő a rendőrség Nagyszénáson

kék, rendőrségi Fotó: Pixabay

A megye rendőrei körözés alapján fogtak el egy ragályi férfit, egy másik férfit pedig Nagyszénáson testi sértés gyanúsítottjaként állították elő.

hirdetés

A Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Ragályon, 2020. március 3-án a Békés Megyei Rendőr-főkapitányság rendőrei elfogtak egy férfit, aki ellen korábban a bíróság elfogatóparancsot adott ki. A 28 éves ragályi G. Csaba a kijelölt időpontban nem kezdte meg a rá jogerősen kiszabott szabadságvesztése letöltését. A rendőrök Gyulára, a Békés Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.

Az Orosházi Rendőrkapitányság rendőrjárőrei 2020. március 3-án előállítottak egy nagyszénási férfit. A 30 éves T. Tamás a gyanú szerint korábban Nagyszénáson, egy italozó előtt szóváltásba keveredett egy férfival és ellökte őt. A férfi elesett és súlyosan megsérült. A rendőrök T. Tamást gyanúsítottként kihallgatták – írja a Police.hu.

hirdetés
Kövessen minket Facebookon!
Követem!