Kertrendezés közben elvágtak egy gázvezetéket Orosházán, a Móra Ferenc utcában csütörtök délután.
Az esethez riasztott helyi hivatásos tűzoltók ötven méteres körben védősávot jelöltek ki, és két ház öt lakóját egy időre biztonságos helyre kísérték. A szolgáltató munkatársai megszüntették a gázszivárgást – tájékoztatott a katasztrófavédelem.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Ez is érdekelheti:
Kövessen minket Facebookon!
Követem!










