A program arra kívánja ösztönözni a fiatalokat, hogy a diploma megszerzése után Békéscsabán helyezkedjenek el, itt telepedjenek le. A város érdeke is hogy megtartsa fiatal szakembereit – mondta Kiss Tibor, alpolgármester. A következő pályázati lehetőség november végén jelenik meg, ennek feltételeiről tájékozódhat a bekescsaba.hu oldalon.
Ez is érdekelheti:
Drogterjesztő hálózat bukott le Sarkadon, 16 embert állítottak elő
Kövessen minket Facebookon!
Követem!









