Tótkomlós Rally: Közel másfél millió forint gyűlt össze a sérültek megsegítésére

tótkomlós rally, rali

A Tótkomlósi Autósport Egyesület és a Tótkomlósi Evangélikus Egyházközség gyűjtést szervezett a 10. Tótkomlós Racing-en történt sajnálatos baleset súlyos sérültjei javára.

Az adománygyűjtés hétfőn lezárult, közel másfél millió forint gyűlt össze.

„A sérültek nevében szeretnénk minden adományozónak nagyon szépen megköszönni a felajánlását! 1 475 465 Ft jött össze, az alapítvány elkülönített számlaszámán valamint az adománygyűjtő urnákba összes. Köszönet a Tótkomlósi Evangélikus Egyházközségnek, hogy mellénk állt ismét a nemes ügy érdekében. Valamint köszönet mindazoknak is akik a kihelyezett urnákat üzleteikbe engedték. Az egyesület nevében kívánunk mielőbbi felépülést az érintetteknek!” – írta közleményében az egyesület elnöke, Karasz Róbert.

A június 9-én megrendezésre került X. Tótkomlós Racing Versenyt követő felvonuláson a 32 rajtszámú autó egy jobbos visszafordító kanyar után megcsúszott és a nézők közé futott. Többeket kórházba szállítottak. Összesen 11-en sérültek meg.

Kapcsolódó tartalom: 


Kövessen minket Facebookon!

Szóljon hozzá!