Két hónapon belül felújításra kerül a Franklin utca Pozsonyi és Szegfű utcák közötti szakaszának leromlott állapotú burkolata.
Az arra járók évek óta szembesülnek a rendkívül rossz állapotban lévő aszfalttal. Az út minősége miatt az autósok, motorosok, de még a biciklivel közlekedők is rendre a szemközti sávba húzódva, vagy épp a felezővonalat megközölve haladnak, ami könnyen balesethez vezethet.
Ez is érdekelheti
Ivóvízvezeték-felújítás kezdődik Békéscsaba belvárosábanA felújításról Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata Közgyűlése döntött. A forrás az önkormányzat által biztosított, így a munkálatok hamarosan megkezdődhetnek. A felújítást követően a Franklin utca Kolozsvári úttól kifelé vezető szakaszán kerékpáros sáv kijelölése is megtörténik.
Kapcsolódó tartalom:
- A Fidesz-frakció értékelte a közgyűlés megvitatott pontjait
 - A MSZP is értékelte a közgyűlésen elhangzottakat
 - Kaposi László értékelte a csütörtöki közgyűlés pontjait
 
    Kövessen minket Facebookon is!
  
  
    
    Követem!
  
					
													









